Yiğiter Su Ürünleri Kurumsal Bilgileri

Kurumsal

     Yiğiter Su ürünleri A.Ş. oluşumuzun tarihini anlatmak için 1990 yıllarına, hatta daha da geriye babadan gelen balık avcılığı hikayesine dönmek daha anlamlı olacaktır.

     Yiğiter ailesi balık tutarak geçimini sağlayan bir babanın büyük oğlu Eyüp Yiğiter’in ve onun bir küçük oğlu Rahmi Yiğiter ‘in balık tutarak tahsil yapmaya çalışmalarının ardından Öğretmen olan Eyüp Yiğiter ve balıkçılık yapan Rahmi Yiğiter’in aynı zamanda tekneyle balık tutarken perakende balık satışı için balık dükkanı açmasıyla Yiğiter Ticaret ,Su Ürünleri sektöründe adından söz ettirmeye başlamıştır.

     Firmamız daha sonra Balık avcılığı ,Balık perakende satışına ek olarak Balık pişirmeciliği ve en son olarak Balık Toptancılığı faaliyeti ile Yiğiter su ürünleri A.Ş. olarak tanınmamızı sağlamıştır.

     2002 yılında Firmamız tecrübelerini birleştirerek Marsu Su Ürünleri Ltd.Şti.adı altıda 11 ortaklı Su ürünleri işletme tesisi kurmuş ve 400 ‘ü aşkın personeli ve Avrupa Birliği, Balkanlar ve diğer Ülkelere ihracat yaparak Ülke ekonomisine önemli katkılar sağlamıştır.

     1990 yılından bu yana Tekirdağ da faaliyet gösteren Yiğiter Su Ürünleri A.Ş . Su ürünlerinde sıcak satış ve pazarlama gerçekleriyle Müşteri  memnuniyeti  odaklı  çalışan bir firma olarak Yurtiçi ve Yurtdışı pazarlarda en kaliteli hizmeti vermeyi  amaç edinmiştir. Aynı zamanda  hem Tüketicimizi  hem de Esnafımızı  memnun etmek birinci iş prensibimizdir. Bu sebeple Balık avcılığı yapan teknelerimiz , Balık satışı yapan Esnafımız ve Su ürünleri işletmeleri için avcılıktan üretime , satış sahasından depolarımıza kadar etkin bir şekilde fayda sağlayarak su ürünleri sektöründeki yerimizi daha da sağlamlaştırmaktayız.

MİSYONUMUZ

     Geleceğimiz olan cocuklarımızın, gençlerin ve yetişkinlerin en değerli ve en sağlıklı protein kaynağı olan su ürünlerine erişebilmeleri, gelişmiş ülkeler seviyesinde beslenebilmeleri için, ülkemizde tüketiminin yaygınlaşmasına ve arttırılmasına yönelik çalışmalarını tüm hızıyla devam ettiren şirketimizdeniz ürünlerini mümkün olan en yüksekkaliteli, taze ve ekonomik koşullarda tedariğini sağlayaraksağlıklı neslillerin yetişmesine katkıda bulunmaktadır

Vizyonumuz

     Su ürünleri pazarında taze balık gurubuyla müşteri odaklı öncü bir tedarikçi olmak ve kaliteli hizmet anlayışı, çözüm odaklı ticaret ve güler yüzü ile müşterilerimize en kaliteli ürünü sunmak adına tüm ekip arkadaşlarımızla birlikte özenle çalışmayı kendimize görev bilmekteyiz.

264 32 62 | Yiğiter Su Ürünleri 2014©

Tekirdağ Web Tasarım